Fason Kozmetik üretim anne bebek ürünleri new

Fason Bebek ve Çocuk Cilt Bakım Ürünleri Üretimi

Elit Pharma Kozmetik Üretim Tesislerinde, Yüksek kapasiteli üretim hatlarında Bebek ve Çocuk Cilt Bakım Ürünleri Üretimi, Pişik Kremi, Bebek Şampuanı, Bebek Bakım Yağı, Bebek Bakım Losyonu, Bebek Güneş Kremi, Bebek Güneş Losyonu, Anne Şampuanı, Karın Çatlak Kremi, Fason üretim hizmeti verilmektedir.

Dünya standartlarında üretim yapan Elit Pharma, tesislerinde modern ve hijyenik koşullarda üretim yaptığını, ISO 9001 ve Sağlık Bakanlığı GMP belgesi alarak kanıtlamıştır.

Fason Üretimde geniş ürün yelpazesine sahip olan Elit Pharma, bünyesinde bulundurduğu çok çeşitli aktifler ve bitkisel ekstraktlar sayesinde müşterilerine zengin ürün seçeneği ve formül geliştime özgürlüğü sunmaktadır. Uzman kadrosu sayesinde müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri minimum maliyet/maksimum etki ölçeğini gözeterek üretmektedir.

Kozmetik , Gıda Takviyesi ve Biyosidal üretim tesisi Elit Pharma, fason üretim, ar-ge, formül desteği, uts danışmanlık, ruhsatlandırma hizmetleri vermektedir. Detaylı Bilgi İçin 0212 477 00 11

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz.

* zorunlu alanı gösterir