Fason Üretim ve Aşamaları

Fason üretim bir firmanın sipariş vermesi ve diğer firmanın verilen sipariş doğrultusunda üretim yapmasıdır. Günümüzde firmaların kapasitelerinin yetmediği ve hızlı teslimat söz konusu olduğu durumlarda en çok tercih edilen yöntemdir.
Fason Üretimde geniş ürün yelpazesine sahip olan Elit Pharma, bünyesinde bulundurduğu çok çeşitli aktifler ve bitkisel ekstraktlar sayesinde müşterilerine zengin ürün seçeneği ve formül geliştime özgürlüğü sunmaktadır. Uzman kadrosu sayesinde müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri minimum maliyet/maksimum etki ölçeğini gözeterek üretmektedir.

private-label-onepage

Doğru İş Ortağı Seçin

Arge ve üretim aşamasında yüksek donanımlı ve profesyonel bir ekiple çalışmanız projenizin başarısını artıracaktır. Yapılacak Arge – Ürge çalışmalarında talepleriniz doğrultusunda sizin ve firmanızın ana fikirlerini yansıtan formüller ve ürünler oluşturulur. Kalite kontrol ekibimiz tarafından üretimin her aşaması izlenmektedir. Sonuç olarak güvenilir formüller ve yüksek kalite ürünler ortaya çıkacaktır.

Formüller

Elit Pharma’nın Kimyager ve Kimya Mühendisleri tarafından AR-GE laboratuvarlarında geliştirilen formüller veri bankamızda saklanmaktadır.  Kozmetik ve Dermokozmetik sektöründe talepleriniz doğrultusunda yeni formüller geliştirebilir ve özelleştirebiliriz.

Anahtar Teslimi Üretim

Kalite Güvence ekibi tarafından takip edilen üretim süreci ile ürünlerin her zaman aynı kalite olması ve sürekliliği sağlanmaktadır.

Firmamız sırası ile ; Arge, Ürge, Formülasyon, Hammadde, Ambalaj, Kapak, Etiket, Kutu,Koli ve Sevkiyat aşamalarında anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

Teslimat Süresi

Teslimat süresi hammadde tedarik ve sipariş boyutuna göre değişmektedir. Ortalama proje süresi 3-6 hafta arasında sonuçlanmaktadır. Proje bazlı yeni ürünler için ek süre gerekebilir.

Depolama

Firmaların karşılıklı mutabakatı ile depolama sorunlarına çözüm sunulmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

İş ortağımız olan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için profesyonel müşteri hizmetleri ve deneyimli ekibimiz sizi hızlı ve etkin şekilde yönlendirmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemizi sizin memnuniyetiniz için sunuyoruz.