Hakkımızda

Elit Pharma Fabrika Binası

Kozmetik ve Gıda Takviyesi ürünlerinde “En yeni aktifler ve geliştirilmiş bitkisel ekstraktlar kullanarak müşterilerine dünya standartlarında kaliteli ürünler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Elit Pharma Kozmetik ve İlaç Sanayi, geçen 18 yıllık süreçte Türkiye’nin, en yenilikçi üretim ve pazarlama firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Dünya standartlarında üretim yapan Elit Pharma, tesislerinde modern ve hijyenik koşullarda üretim yaptığını, ISO 9001  ve Sağlık Bakanlığı GMP belgesi alarak kanıtlamıştır.

Tecrübeli ekibi ile çalışmalarını sürdüren Elit Pharma, müşterilerinin ve tüketicilerinin duyduğu güveni korumak adına girdide başlayan kalite kontrol süreçlerini üretimden sevkiyata her aşamada titizlikle uygulamaktadır.

Kozmetik trendlerini takip eden Ar-Ge ekibi en yeni aktiflerle ürün gamını genişletirken var olan ürünleri de sürekli geliştirmektedir.

Fason Üretimde geniş ürün yelpazesine sahip olan Elit Pharma, bünyesinde bulundurduğu çok çeşitli aktifler ve bitkisel ekstraktlar sayesinde müşterilerine zengin ürün seçeneği ve formül geliştime özgürlüğü sunmaktadır. Uzman kadrosu sayesinde müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri minimum maliyet/maksimum etki ölçeğini gözeterek üretmektedir.

Elit Pharma şirketler grubu bünyesinde bulundurduğu markaları, müşterilerinin ve tüketicilerinin duyduğu güveni korumak ve sürekliliğini sağlamak hedefiyle ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam edecektir.