private-label-onepage
Formülasyon desteği sizin için üretim 600x600

Dünya standartlarında üretim yapan Elit Pharma, tesislerinde modern ve hijyenik koşullarda üretim yaptığını, ISO 9001 ve Sağlık Bakanlığı GMP belgesi alarak kanıtlamıştır.

Tecrübeli ekibi ile çalışmalarını sürdüren Elit Pharma, müşterilerinin ve tüketicilerinin duyduğu güveni korumak adına girdide başlayan kalite kontrol süreçlerini üretimden sevkiyata her aşamada titizlikle uygulamaktadır.

Kozmetik ve Gıda Takviyesi grubu ürünlerin trendlerini takip eden Ar-Ge ekibi en yeni aktiflerle ürün gamını genişletirken var olan ürünleri de sürekli geliştirmektedir.

Fason Üretimde geniş ürün yelpazesine sahip olan Elit Pharma, bünyesinde bulundurduğu çok çeşitli aktifler ve bitkisel ekstraktlar sayesinde müşterilerine zengin ürün seçeneği ve formül geliştime özgürlüğü sunmaktadır. Uzman kadrosu sayesinde müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri minimum maliyet/maksimum etki ölçeğini gözeterek üretmektedir. Üretimlerimiz, Müşteri talebine göre Arge Üretim, Pilot Üretim ve Macro Üretim olarak 3 aşamalı yapılabilmektedir.

Elit Pharma, Kozmetik, Gıda Takviyesi , Biyosidal ve Tıbbi Cihaz grubu ürünler alanında ihtiyaç duyduğunuz her konuda çözüm ortağınızdır. Düşük maliyet ve hizlı çözüm için sizinle birlikte çalışır. Elit Pharma Üts Departmanı, Sorumlu Teknik Eleman hizmeti , Üretilen ürünler için gerekli analizlerin yapılması, ÜTS bildirimlerinizin yapılması, Ruhsatlandırılması, Ürün güvenlik değerlendirme raporlarının hazırlanması, Serbest Satış Sertifikası alınması, Avrupa Sorumlu Kişisi ve CPNP kayıtlarının yapılması, Ürünler için Ar-ge çalışması, Ürün grafik tasarım çalışması, Etiket validasyon hizmeti, Laboratuvar ve süreç danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  • DETAYLI BİLGİ İÇİN
  • İLETİŞİM / 0212 477 00 11
  • WHATSAPP / 0545 192 15 16